Zpět do minulosti s retro doplňky!

Retro, vintage, nostalgické – to je téma nejen módy, ale i interiéru posledních let. Zvláštní podmanivé kouzlo má retro styl a nejlépe se projevuje v retro doplňcích a dekoracích. Zpět do minulosti se člověk může vrátit třeba díky starým gramofonům, kávovarům nebo hracím automatům. Na trhu je spousta značek, které si tento trend oblíbily a nabízejí nám tak širokou škálu stylů a doplňků, ze kterých si můžeme vybírat.

Dopřejte svému bydlení retro nádech

Chcete-li zpestřit své bydlení, nebo se jenom vrátit zpět do minulosti, máme pro vás několik tipů na retro doplňky. Najděte si například vzorované tapety, pastelové barvy a kovové doplňky jako jsou staré lampy, hodiny, rádia nebo větráky. Zkuste si pořídit také starožitné zrcadlo nebo paraván se zajímavými zdobnými průhledy. Do vaší kuchyně se hodí retro kávovar nebo mixér. A našli byste místo v obývacím pokoji i pro retro gramofon?

Nenechte se překvapit, kde všude retro doplňky mohou být

Retro doplňky ovšem nemusí být jen součástí vašeho domova. Najdeme je i v obchodech, barech a restauracích, kde mají silné zázemí s odpovídající atmosférou pomocí nábytku, barev a doplňkových prvků. Naše hotelová skupina Mercure Ostrava se také nevzdává trendu retro doplňků. Pokud se podíváte na naši hotelovou restauraci s názvem Gourmet’s Bar, dozvíte se, že právě tato atmosféra nostalgického kouzla a moderny dělá návštěvu u nás nezapomenutelnou.

Takže neváhejte a zlepšete své bydlení nebo návštěvu v našem hotelu, a zpět se objevte v minulosti pomocí retro doplňků. Dejte svému domovu nový retro nádech a užívejte si čas, který se vám bude zdát jako nekonečný.

Ale pozor! S retro doplňky musíte být opatrní. Je nebezpečné ponořit se do minulosti a zcela na ni zapomenout. Nezapomeňte žít v přítomnosti!

Článek byl připraven pro Mercure Ostrava – hotel, který kromě retro stylu nabízí také moderní vybavení, stylové pokoje a restauraci s názvem Gourmet’s Bar, která je opravdu něco málo navíc. Určitě se podívejte na naši nástěnku s nabízenými službami!

Takže co říkáte? Chcete se vrátit do minulosti s námi? Nebo raději zůstanete v přítomnosti a snažíte se vytvořit něco nového?

Zdroj informací naleznete na našem webu: Mercure Ostrava

Publikováno
V rubrikách Itema