Nová vitrína Falco Cezanne R3 v dekoru sonoma: vynikající řešení pro moderní interiéry

Vitrína Cezanne s prosklenými i plnými dvířky, je vyrobena z kvalitního lamina v oblíbeném odstínu sonoma. Díky svému provedení nabízí dostatek úložného prostoru. Je navržena tak, aby byla nejen praktická, ale i krásným semknutím každého interiéru a pomocí ní lze vystavit krásné kousky ze sklářských dílen, porcelánu ze dalekého východu i vlastní originální tvorbu.

Více o produktu a jeho specifikacích najdete zde

Vitrína může být osvětlena LED světly – osvětlení není v ceně, je nutno dokoupit zvlášť. Je dodávána v demontu. Součástí je montážní plánek včetně všech potřebných spojovacích materiálů.

Výhody vitríny Cezanne:

  • nadčasový design,
  • vysoká kvalita výroby,
  • široké možnosti výstavy díky proskleným a plným dveřím,
  • dostatek úložného prostoru,
  • vyrobena z kvalitního lamina,
  • osvětlitelná LED světly.

Vitrína Falco Cezanne R3

Tato vitrína je ideální pro každého, kdo hledá kvalitně zpracovaný, prostorný kus nábytku a zároveň se nechce vzdát krásného designu a dává přednost nadčasovým kouskům. Vitrína Cezanne je skvělou volbou pro vystavení krásných kousků a dekorativních objektů.

Závěr

Vitrína Falco Cezanne R3 v dekoru sonoma je skvělým řešením pro moderní interiéry. Je vyrobena z materiálů nejvyšší kvality a nabízí dostatek úložného prostoru. Prosklené a plné dvířka umožňují zajímavé výstavy, které uchvátí oko nejen vokoukaným návštěvníkům. Pokud jste hledali praktickou a časově neomezenou vitrínu pro vaše oblíbené kousky, nemusíte hledat dál. Za tuto vitrínu rozhodně stojí!

Publikováno
V rubrikách Itema