PISSIS skříň – dub san remo/světlý nebo dub wenge/hnědý, 5 let záruka


PISSIS skříň – kombinace designu a kvality

PISSIS skříň je vynikající volbou pro ty, kteří hledají kvalitní kombinovanou šatní skříň. Jedná se o produkt vyrobený z kvalitních materiálů, které zajišťují dlouhou životnost a spolehlivost. Výhodou je rovněž kombinace pěkného designu a praktických funkcí.

Kombinace dvou barev – dub san remo/světlý a dub wenge/hnědý

PISSIS skříň je dostupná v kombinaci dvou barev a to dub san remo/světlý a lišta – dub wenge/hnědý. Tuto kombinaci barev oceníte zejména v moderně zařízeném interiéru. Odkaz na produkt najdete zde: https://www.naradi-cz.cz/produkt/pissis-skrin-dub-san-remo-svetly-dub-wenge-hnedy-5-let-zaruka

Rozměry a materiál

PISSIS skříň má rozměry 90 x 200 x 56 cm a je vyrobena z dřevotřískové desky a MDF (lišta), povrch je potažen fólií. Nohy jsou z plastu, což zaručuje pevnost a stabilitu skříně.

Praktické a pěkné řešení

V úrovni ozdobného otvírání je skříň policí horizontálně rozdělena na dvě části. V horní části je tyč na ramínka, díky čemuž se do skříně vejdou i delší kusy, jako jsou například kabáty nebo pláště. Obě části mají dvířka, takže lze každou část otevřít zvlášť.

Závěsy Hettich a 5 let záruka

PISSIS skříň je vybavena kvalitními závěsy Hettich, což zaručuje snadné otevírání a zavírání dvířek. Navíc skříň disponuje 5 let zárukou, takže se nemusíte bát, že by závěsy časem nevydržely.

Dodání v demontu

Skříň je dodávána v demontovaném stavu, což zajišťuje snadnou montáž již u vás doma. Samozřejmostí jsou návod k montáži a potřebné příslušenství, takže se nemusíte bát, že byste si nevěděli rady.

Celkově lze říci, že PISSIS skříň je skvělou volbou pro ty, kteří hledají kvalitní a praktický produkt s moderním designem. Kombinace dvou barev, kvalitní materiály, praktické řešení a pěkný vzhled jsou jen některé z výhod, které tato skříň nabízí. Pokud ji tedy chcete mít i vy, neváhejte a objednejte si ji ještě dnes.

Publikováno
V rubrikách Itema