Nové nástěnné zrcadlo Xora 80/80/1,9 cm – luxusní designový kousek prostoru

Vyhlazující pocity, opojná atmosféra a nezaměnitelná čistota jen přirozeně vyplývá z dokonalé harmonie interiéru, kterou jistě doplní toto luxusní nástěnné zrcadlo Xora 80/80/1,9 cm. Tento kus vám nabídne naprosto jedinečný pocit, že váš interiér dostal ten nejlepší a nejjasnější kousek své sestavy. Přináší s sebou dokonale promyšlené řešení, které se hodí především do koupelen a ložnic, a to díky jeho širokým rozmerům a originálnímu designu.

NÁSTĚNNÉ ZRCADLO 80/80/1,9 cm – STŘÍBRNÝ RÁM – SKL. PERLY, ZRCADLO – KRUH, PRŮMĚR 80/1,9CM

Toto nástěnné zrcadlo Xora 80/80/1,9 cm nepochybně zvládne div do vašeho interiéru vnést brilantní eleganci a nádherné mušleletí. Jeho stříbrný rám o šířce 1,9 cm toto zrcadlo skutečně dotváří. Stříbrný rám je krok vstříc modernímu stylu, nadčasovou eleganty, zároveň však naprosto vyváženou do symetrií.

Vytvořili jsme pro vás nástěnné zrcadlo Xora 80/80/1,9 cm, které pravým směrem dokáže posunout celé každodenní běžné vnímání zrcadel na další úroveň. Máte možnost vybrat si zrcadlo, které složí chvástání dokonalého celku, kde každý detail vypadá dokonale ve stejném měřítku.

Samotné zrcadlo je ve tvaru kruhu o průměru 80/1,9 cm, zaručující tak nejen široký úhel pohledu, ale také vynikající kvalitu zobrazení. Skl. perly, kterým je zrcadlo vyplněno, není sklo obyčejné. Jeho perfektní jemnost a neobvyklá odolnost zajišťují, že zrcadlo Xora 80/80/1,9 cm bude vaším skvělým partnerem i na mnoho let.

Nezapomeňte si nové Nástěnné zrcadlo Xora 80/80/1,9 cm objednat hned teď, abyste si mohli vychutnat ustavičnou vzrušení z jeho krásy a naprosté dokonalosti. Zrcadlo Xora je k dispozici na stránkách našeho obchodu, který najdete zde: https://www.naradi-cz.cz/produkt/xora-nastenne-zrcadlo-80-80-1-9-cm

Zrcadlo Xora 80/80/1,9 cm – dokonalost v každém kroku

Zrcadlo Xora 80/80/1,9 cm přichází s nádherným designem, kde každý detail má své pevné místo. Stříbrný rám je propracován tak, aby se dodržovaly všechny designové principy. Zrcadlo vás ohromí svým luxusním vzhledem a kvalitou. Tento kousek rozhodně není určen pouze k běžnému používání, ale především pro zviditelnění a zdůraznění vašeho domova.

Nabízíme vám zrcadlo Xora 80/80/1,9 cm, které je ideální pro každého, kdo chce svému domovu dodat nádech luxusu a pohodlí. Je to kousek, který jistě neunikne pozornosti a získá váš obdiv u každého návštěvníka vašeho interiéru.

Než si pořídíte nové zrcadlo, myslete na to, že když si počkáte, tak už nebudete mít k dispozici zrcadlo Xora 80/80/1,9 cm v takové cenové hladině ani kvalitě. Připravte se na nezapomenutelné zážitky a využijte možnost si pořídit toto super zrcadlo ještě dnes.

Nástěnné zrcadlo Xora 80/80/1,9 cm
Stříbrný rámeček a perleťové sklíčko

Publikováno
V rubrikách Itema