Zkrášlete stůl s ubrusy Bellatex EMA s podzimním listím v rozměru 140 x 200 cm


Proč jsou ubrusy důležité pro váš stůl

Ubrusy jsou ozdobou každého stolu, tak si ozdobte i ten svůj. Ubrusy dodají šmrnc každé místnosti a zároveň ochrání váš stůl před znečištěním a poničením. S ubrusy od Bellatex bude váš stůl vypadat nejen krásně, ale bude také více funkční.

Kvalitní materiál pro dlouhou životnost

Ubrus je ušit z kvalitního materiálu, který je odolný vůči poškození. Materiál je pevný a zároveň měkký na dotek , což zajišťuje maximální uživatelský komfort. Pevný materiál zajistí, že se ubrus nezničí při každodenním používání, a díky měkkosti bude příjemný na dotek.

Podzimní listí pro originální vzhled

Bellatex ubrus EMA se pyšní krásným podzimním listím, které dodá vašemu stolu originální vzhled. Listy jsou vyvedeny s precizností a barvy jsou naprosto dokonalé , což ještě podtrhuje celkovou vysokou kvalitu ubrusu.

Rozměr 140 x 200 cm pro lepší přizpůsobení

Ubrus od Bellatex má rozměr 140 x 200 cm, což znamená, že se perfektně přizpůsobí většině stolů. Díky této velikosti se ubrus neškube ani neklouže a chrání váš stůl po celé jeho délce .

Proč si vybrat ubrus od Bellatex

Bellatex je značka, která se specializuje na kvalitní textilie pro domácnost. Jejich ubrusy jsou nejen krásné, ale také vysoce kvalitní . Materiály používané k výrobě jsou pevné a odolné, což zaručuje dlouhodobou životnost. Bellatex si také dává pozor na detaily, což se ukazuje třeba v nádherném podzimním listí na ubruse EMA.

Kde koupit ubrusy Bellatex EMA

Chcete si pořídit ubrus od Bellatex s podzimním listím v rozměru 140 x 200 cm? Tak už nemusíte hledat dál, protože na stránkách naší firmu naradi-cz.cz
jej můžete objednat jednoduše a pohodlně online!

Podzimní listí
Stůl s ubrusem

Pokud se chcete těšit z krásného a zároveň praktického doplňku pro váš stůl, neváhejte a objednejte si ubrus od Bellatex právě teď!

Publikováno
V rubrikách Itema