Moderní a praktická šedá dětská postel Vipack Kiddy, rozměr 200 x 90 cm

Vyroste vaše dítka nějak moc rychle a už potřebují vlastní dětskou postel? Máme pro vás skvělou volbu – šedou dětskou postel Vipack Kiddy, která splňuje očekávání jak rodičů, tak i malých nocležníků. Navíc, svým moderním designem se perfektně hodí do každého interiéru.

Design i kvalita na prvním místě

Dětská postel od značky Vipack je elegantní a moderní, a lze ji snadno sladit s ostatním nábytkem v pokoji. Kiddy má rozměr 200 x 90 cm, takže bude dobře sloužit malým i větším malým dětem. Postel je vyrobena z kvalitního dřeva a díky svým kvalitním materiálům je velmi odolná.

Chybět samozřejmě nesmí ani lamelový rošt, který je pevný a velmi pohodlný i pro o něco těžší dítě.

Zábrana pro bezpečnost vašeho dítěte

Chcete učinit postýlku ještě bezpečnější? K posteli Kiddy lze dokoupit zábranu, kterou snadno namontujete a zajistíte tak, aby vaše dítě nespadlo z postele. Zábrana je kvalitní a dokonale zapadne k vaší nové posteli.

Značka Vipack, která se specializuje na výrobu kvalitního nábytku do dětského pokoje

Vipack je značkou, která se specializuje na výrobu kvalitního nábytku do dětského pokoje. Nabízí krásné a bytelné knihovny, dětské postele i šatní skříně, vše vyrobeno samozřejmě ze zdravotně nezávadných materiálů.

Nabídku celého sortimentu této značky najdete na www.velkynabytek.cz.

Seda dětská postel Vipack Kiddy

Zdroj obrázku: www.velkynabytek.cz

Vyberte pro vaše dítě jen to nejlepší a nenechejte nic náhodě. S dětskou postelí Vipack Kiddy si budete jisti, že vaše dítě bude mít kvalitní, pohodlné a hezké místo pro spánek a odpočinek.

Publikováno
V rubrikách Itema