Konferenční stolek Tempo Kondela ST MONTANA v dubu lefkas tmavý/smooth šedý – elegancia a praktičnost pro vaše meetingy

Moderní konferenční stolek je vyroben z laminované dřevotřísky s ABS hranami v barevném provedení dub lefkas tmavý/smooth šedý. Tento designový kousek je dokonalou volbou pro vaše kancelářské prostory.

Konferenční stolek Tempo Kondela ST MONTANA

Praktická odkládací police pro pohodlné meetingy

Stolek obsahuje praktickou odkládací polici, kterou jistě oceníte na odložení ovladačů, novin či časopisů. Díky této praktické funkcionalitě budou vaše meetingy pohodlnější a příjemnější.

Konferenční stolek Tempo Kondela ST MONTANA s odkládací poličkou

Vysoká kvalita zpracování a jednoduchá montáž

Konferenční stolek Tempo Kondela ST MONTANA je vyroben s ohledem na vysokou kvalitu zpracování. Zaručí vám dlouhou životnost a spolehlivost. Provádí se však v demontu, což vám umožní snadnou montáž při dodání.

Koupit konferenční stolek Tempo Kondela ST MONTANA zde.
Konferenční stolek Tempo Kondela ST MONTANA při meetingu

Zakončení

Konferenční stolek Tempo Kondela ST MONTANA je skvělou volbou pro ty, kteří hledají moderní a praktické řešení pro své kancelářské meetingy. Kvalitní zpracování a jednoduchá montáž vám zaručí spokojenost a dlouhou životnost. Neotálejte a pořiďte si tento designový kousek, který dokáže perfektně doplnit vaší kancelářskou prostor. Kliknutím na odkaz výše si exemplář konferenčního stolku Tempo Kondela ST MONTANA můžete zakoupit.

Publikováno
V rubrikách Itema