Nový sprchový systém Hansgrohe Vernis Blend s termostatickou baterií chrom 26285000 – luxusní a funkční doplněk vaší koupelny!


Nový sprchový systém Hansgrohe Vernis Blend s termostatickou baterií chrom 26285000

sprchovy system

Do vaší koupelny přinášíme novinku – luxusní a funkční sprchový systém Hansgrohe Vernis Blend s termostatickou baterií chrom 26285000! Tento systém je ideálním doplňkem pro každou moderní koupelnu, která si zakládá na kvalitě a pohodlí.

termostaticka baterie

Montáž na stěnu umožňuje jednoduchou instalaci a maximální prostorovou úsporu. Navíc tato baterie je vysoce kvalitní a zajišťuje maximální bezpečnost při sprchování. Díky termostatickému mechanismu je možné přesně nastavit teplotu vody a udržet ji bez ohledu na změny v tlaku či teplotě vody.

prutok

Sprchový systém s termostatickou baterií má průtok 15,9 litrů/minutu, což zaručuje dostatečné množství vody během sprchování. Navíc systém umožňuje nastavit délku a intenzitu proudění vody dle vašich představ a potřeb.

Navštivte naši stránku www.esrom.cz a objednejte si nyní tento luxusní doplněk vaší koupelny. Uvidíte, že vám tento systém zpříjemní každé sprchování a dodá vaší koupelně na kráse a moderním vzhledu!

Publikováno
V rubrikách Itema