Šedá látková zahradní třímístná pohovka Bizzotto Pixel o délce 186 cm


Ideální společník pro minimalisty

Zahradní trojmístná pohovka Bizzotto Pixel je ideálním společníkem pro všechny milovníky minimalismu. Její jednoduché tělo z lakovaného hliníku doplňuje čalounění z kvalitní olefinové látky.

Em>„Krása spočívá v jednoduchosti,“ řekl kdysi slavný architekt Ludwig Mies van der Rohe a tato pohovka mu dává za pravdu. Její minimalismus a kvalita materiálů z ní dělají přesně takový kus nábytku, jaký by si oblíbil i tento slavný architekt.

Odolná vůči UV záření a vodě

Čalounění z kvalitní olefinové látky je velmi odolné vůči UV záření a vodě. Proto není třeba se obávat, že by se pohovka při delším pobytu na slunci zničila, nebo by se při dešti měla přemístit do interiéru.

Pohodlné sedení

Již pohled na pohovku vybízí ke komfortnímu posezení. Obzvlášť příjemným prvkem jsou čalouněné područky a zádové polštáře, jejichž povlak je odnímatelný a pratelný.

Nejlepší na této pohovce je ale to, že na ni nebudete chtít vstát, tak pohodlné je její sedání.

Design pro moderní zahradu

Nábytek od italského výrobce Bizzotto, který se specializuje na nábytek do venkovních prostor, doplňuje perfektní designové řešení pro moderní zahradu.

Šedá barva, která je pro tuto pohovku typická, je také skvělým řešením, pokud se snažíte vytvořit vkusný a elegantní vzhled vaší zahrady.

Návod na údržbu

Poznámka v návodu na údržbu však nesmí chybět. Pokud nechcete riskovat poškození pohovky, skladujte ji na suchém vnitřním místě, pokud ji však máte venku, je nezbytné ji na podzim, v zimě a v období dešťů nepromokavým obalem chránit.

Šedá látková zahradní třímístná pohovka Bizzotto Pixel

Závěr

Zahradní pohovka Bizzotto Pixel je skvělým řešením, pokud chcete elegantní a moderní řešení pro svou zahradu i terasu. Elegantní design a perfektní kvalita materiálů dělají z této pohovky vynikající kus nábytku, který bude ve vaší zahradě chybět jen těžko. Pokud hledáte kvalitní materiály a nevšední design, je Bizzotto Pixel tou správnou volbou.

Publikováno
V rubrikách Itema