HOTOVÝ ZÁVĚS Esposa s zatemněním, rozměry 135/245 cm


HOTOVÝ ZÁVĚS Esposa s zatemněním

Chystáte se na úpravu Vašeho bytu, ať už plánujete celkovou renovaci či jen drobné drobnosti v interiéru? Pokud řešíte osvětlení, máme pro Vás jedinečný tip – hotový závěs Esposa s zatemněním.

Chtěli byste vytvořit v obývacím pokoji třeba malou kino sál? Nebo byste chtěli být jistí, že pokud budete mít hosty, nikdo se nebude dívat do Vašeho pokoje? Pro tyto a spoustu dalších případů je právě hotový závěs Esposa tou správnou volbou.

Rozměry 135/245 cm

Tento hotový závěs Esposa má skvělou výhodu v tom, že splňuje vysoké nároky na materiál a také na velikost. Standardní rozměry závěsu jsou přizpůsobeny moderním oknům, tudíž najdete hned několik balení s rozměry 135/245 cm.

Šířku závěsu lze regulovat pomocí lícování. Díky tomu se může dokonale přizpůsobit oknu a jejich otvoru.

Zatemnění v barvách BEIGE/BRAUN

Závěs Esposa je vyrobený z 100% polyesterového materiálu, který splňuje nejpřísnější kritéria kvality a bezpečnosti pro uživatele. Materiál závěsu poskytuje perfektní soukromí a ochranu před slunečním zářením.

Závěs se dodává v barvách BEIGE/BRAUN, které se hodí ke každému druhu nábytku a každé barvě na zdi.

Esposa závěs

Neváhejte a objednejte si hotový závěs Esposa s zatemněním CA. 135X245 CM ještě dnes.

Sledujete aktuální trendy v oblasti bydlení? Hotové závěsy jsou jedním ze základních prvků moderního interiéru. Pokud chcete, aby byl Váš byt v trendu, neměli byste si tento krok nechat ujít.

A pokud hledáte kvalitní a spolehlivý eshop, kde můžete nakoupit hotové závěsy, zamezte se na našem e-shopu naradi-cz.cz. Zaručujeme Vám kvalitní zboží za rozumnou cenu a možnost výměny, pokud by se Vám zboží nehodilo.

Pojďte změnit svůj byt a udělejte z něj místo, kde se cítíte skvěle.

Naradi-cz logo

Pro více informací o hotovém závěsu Esposa s zatemněním navštivte odkaz https://www.naradi-cz.cz/produkt/esposa-hotovy-zaves-zatemneni-135-245-cm-7.

Publikováno
V rubrikách Itema