Nová umyvadlová baterie Paffoni Berry s výpustí chrom BR077CR – více než jen obyčejná vodovodní baterie!


Umyvadlová baterie jako designový prvek koupelny

Umyvadlová baterie Paffoni Berry s výpustí chrom BR077CR je designovým prvkem vaší koupelny. Její moderní a jednoduchý design jistě zaujme každého návštěvníka vaší koupelny. Baterie disponuje výpustí, která je praktickým řešením pro koupání dětí, mytí ovoce, zeleniny nebo mytí vlasů.

Bezproblémová instalace umyvadlové baterie

Instalace baterie je velmi snadná a není potřeba žádných speciálních nástrojů. Baterie je kompatibilní s každým standardním umyvadlem a nezbytné příslušenství je součástí balení. Díky přidané výpusti na baterii můžete snadno změnit konfiguraci koupelny.

Kvalitní materiály pro spolehlivost a trvanlivost

Baterie Paffoni Berry s výpustí chrom BR077CR je vyrobena z nejlepších materiálů, aby byla spolehlivá a trvanlivá v provozu. Baterie je odolná vůči škodlivinám, které mohou být přítomny v koupelně, jako jsou např. chlor a pesticidy.

Umyvadlová baterie Paffoni Berry s výpustí chrom BR077CR

Vysoce kvalitní provedení v chromovém lesku

Umyvadlová baterie Paffoni Berry s výpustí chrom BR077CR je vyrobena v chromovém provedení s lesklým povrchem. Tento designový prvek se hodí do každé koupelny a dodá jí styl a eleganci. Baterie je skvělou volbou pro ty, kteří hledají kvalitní a designovou baterii s výpustí.

Publikováno
V rubrikách Itema