Vysoce kvalitní Police DENDOR z masivu borovice s perfektním mořením


Nabízíme vám kvalitní řešení pro vaše bydlení – police DENDOR

Police DENDOR jsou vyrobeny ze zdravotně nezávadného materiálu, masivu borovice. Tento dřevina se vyznačuje vysokou kvalitou a odolností a zároveň krásnou, příjemnou strukturou, která se dokonale hodí do interiéru vašeho domova.

Perfektní moření zajišťuje, že vypadají police DENDOR nejenom elegantně, ale i odolně vůči vnějším vlivům. Důsledně dodržovaný proces moření zaručuje, že barva je trvalá a nehrozí odbarvení ani vlivem slunečního záření či jiných vlivů.

Výjimečný vzhled police DENDOR umocňuje také možnost zvolit si různé barvy, které jsou přesně přizpůsobeny vašim přání a vkusu.

Parametry police DENDOR

Tvrdý a pevný masiv borovice zajišťuje, že police jsou velmi odolné a mají dlouhou životnost. Rozměry police jsou 60 x 68 x 19 cm a je dodávána v demontu. Díky tomu si můžete police snadno a rychle poskládat a namontovat podle svých potřeb.

Záruka

Police DENDOR jsou vyrobeny s důrazem na kvalitu a po celou dobu záruční lhůty 24 měsíců zajišťujeme servisní služby. S námi máte jistotu, že se u nás dozvíte veškeré informace o výrobku, otázky k montáži i provozu.

Pro získání skvělého a kvalitního bydlení jsou police DENDOR tou nejlepší volbou. Nyní je můžete objednat online a to za fantastickou cenu. Navštivte https://www.nabyteklevneji.cz/produkt/police-dendor-masiv-borovice-moreni a uvidíte sami, že pořízení police DENDOR byla ta nejlepší volba.

Publikováno
V rubrikách Itema