ROTHO EVO EASY – úložný box s víkem, 65 L, černý plast

Úložný plastový box s víkem. Moderní design a kvalitní provedené od švýcarské značky Rotho. Lesklá černá barva. Boxy lze stohovat na sebe.

Rotho Evo Easy - úložný box s víkem

Technické údaje:

  • Rozměry výrobku: 58,5 x 39 x 41,2 cm (d x š x v)
  • Materiál: plast
  • Barva: černá
  • Hmotnost celkem: 1,84 kg
  • Objem: 65 L

Využití úložného boxu s víkem je široké. Lze ho použít například pro ukládání oblečení, bot, hraček, potřeb do garáže či na zahradu. Je to ideální řešení pro všechny, kdo si potřebují udržet pořádek a chtějí ochránit své věci před prachem a vlhkostí.

Díky modernímu designu je tento úložný box nejen praktický, ale také elegantnější než obyčejné kartónové krabice a dokáže zkrášlit jakýkoli interiér. Lesklá černá barva je kombinovatelná se všemi ostatními barvami a zároveň dobře maskuje případné špínu.

Kromě estetické stránky je samozřejmě důležité také kvalitní provedení. A právě Rotho je jedním z nejrenomovanějších výrobců plastových produktů s dlouholetou tradicí. Všechny produkty jsou pečlivě testovány a splňují nejpřísnější standardy.

Rotho Evo Easy lze stohovat na sebe

Při nákupu tohoto úložného boxu získáte praktický pomocník do vašeho domácnosti, který vám usnadní ukládání a udržení pořádku.

Materiál, z něhož je úložný box vyroben, je plast, což zaručuje dlouhou životnost i snadnou údržbu. Box stačí jednoduše otřít vlhkým hadříkem a jste hotovi.

Využijte nyní speciální nabídku na e-shopu Kupsinabytek.cz a pořiďte si kvalitní úložný box Rotho Evo Easy za skvělou cenu. Balení obsahuje jeden kus.

Publikováno
V rubrikách Itema