Šedá komoda Tenzo Uno – praktický úložný prostor o šířce 148 cm

Prototyp čistého minimalistického designu, který na vás neprozradí, že za dvířky ukrýváte malý chaos.

Moderní, výraznou, přitom jednoduchou skříňku díky jejímu univerzálnímu vzhledu využijete v obývacím pokoji, ložnici nebo kdekoliv jinde se vám hodí. Funguje dobře jako solitér, nebo ji můžete doplnit dalšími kusy ze stejné kolekce a vytvořit tak navazující sestavu. Případně stylově odlišnými kousky vytvoříte zcela osobitý interiér.

https://www.codina.cz/produkt/seda-komoda-tenzo-uno-sirka-148-cm

Úchytka dveří je zabudovaná přímo do dvířek, takže o ni nezavadíte. Zároveň tvoří výrazný prvek designu skříňky.

Navrženo Olivierem Toulouse

Design říká něco o tom, kdo jste. Proto je Olivier Toulouse inspirován lidmi, díky kterým objevuje stále nové a nové nápady.

Oceněno German Design Award

Kolekce Uno získala ocenění v kategorii Excellent Product Design – Furniture v rámci German Design Award 2019.

Šedá komoda Tenzo Uno

Tato šedá komoda Tenzo Uno je naprosto úžasný kousek nábytku, který tvoří dokonalý mix moderního designu a praktičnosti. Je to skříňka, kterou si oblíbíte nejen pro její minimalistický vzhled, ale také pro její široké možnosti úložného prostoru. Odkládat do ní můžete nejen věci běžné denní potřeby, ale také vše, co vám právě momentálně leží na očích a potřebujete si je schovat a uklidit z dohledu.

Kromě praktičnosti a důmyslnosti je šedá komoda Tenzo Uno i nádherným kouskem, který vám dokonale zútulní váš interiér. Je to skříňka, kterou si oblíbíte nejen pro její minimalistický vzhled, ale také pro její široké možnosti úložného prostoru.

Pokud sháníte praktický úložný prostor, který bude dokonale zapadat do vašeho interiéru, s šedou komodou Tenzo Uno určitě nešlápnete vedle. Za své vynikající funkční vlastnosti a skvělý design získala ocenění v rámci German Design Award 2019 v kategorii Excellent Product Design – Furniture.

Publikováno
V rubrikách Itema