FLINT skříň s zrcadlem 180 – Prostorově úsporné řešení pro vaši koupelnu!

Koupelna, jako jeden z nejvíce využívaných prostor v každém bytě či domě, potřebuje optimální využití prostoru a praktická řešení. FLINT skříň s zrcadlem 180 je právě takovým řešením. Tuto skříň ocení především lidé, kteří mají potřebu ukládání svých hygienických potřeb do jednoho místa, a zároveň preferují moderní, minimalistický design.

Skříň s posuvnými dveřmi a zrcadlem

FLINT skříň s zrcadlem 180 disponuje posuvnými dveřmi, což šetří na místě potřebném pro otevírání křídel v tradičních skříních. Díky tomu je tato skříň ideálním řešením pro menší koupelny, kde by bylo otevírání křídel problematické. Zároveň skříň disponuje integrovaným zrcadlem, které je ideálním doplňkem pro ranní hygienu a úpravu vzhledu.

Jak už bylo zmíněno výše, tato skříň je ideálním řešením pro menší koupelny díky svým rozměrům. FLINT skříň s zrcadlem 180 měří 180 x 61 x 216 cm (šířka x hloubka x výška), což je optimální rozměr pro prostorově úsporné řešení.

Navíc, tato skříň se hodí do každého typu koupelny, díky svému modernímu a minimalistickému designu. Skříň je vyrobena z kvalitního materiálu – laminátu, což zaručuje dlouhodobou životnost a odolnost proti vlhkosti.

Barva: korpus – bílá

Pro bílou barvu korpusu se často rozhodují lidé, kteří chtějí, aby koupelna působila svěže a jednoduše. Bílou barvu také ocení lidé, kteří dávají přednost neutrálním barvám a rádi si pohrávají s různými dekoračními předměty a doplňky.

Pokud hledáte praktické a moderní řešení pro svou koupelnu, je FLINT skříň s zrcadlem 180 tou správnou volbou!

FLINT skříň s zrcadlem 180 lze zakoupit na stránkách vybirejnabytek.cz. Skříň je dodávána v demontu a s garancí 24 měsíců.

koupelna

FLINT skříň s zrcadlem 180 je nejen praktickým, ale i elegantním řešením pro vaši koupelnu. Díky svému designu a laciným rozměrům se hodí do každého typu koupelny. Jednoduše si ji zakupte na stránkách vybirejnabytek.cz a dodejte své koupelně moderní nádech!

koupelna

Krása ve vaší koupelně s FLINT skříní s zrcadlem 180!

Publikováno
V rubrikách Itema