10 tipů na zařízení dětského pokoje pro malou princeznu


Začněte s výběrem barvy

Když začínáte s zařizováním pokoje pro malou princeznu, vyberte si nejprve barvu, se kterou chcete pracovat. Můžete zvolit klasickou růžovou, nějakou jemně fialovou nebo pastelovou žlutou.

Zapojte princeznu do projektu

Nezapomeňte nechat svou malou princeznu zapojit se do projektu a umožnit jí vybrat si nějaké dekorativní prvky, které se jí líbí. Takhle si bude pokoje víc užívat a bude se cítit jako opravdová princezna.

Vyberte si krásné postele pro princezny

Postel je nejdůležitějším kusem nábytku v dětském pokoji. Můžete si vybrat z různých stylů, od klasických moskytiérů až po nádherné princeznovské postele.

Použijte jemné záclony na oknech

Jemné záclony na oknech nejen vypadají krásně, ale také pomohou omezit světlo v pokoji a pomohou vaší princezně spát.

Přidat netradiční prvky

Pokud chcete dodat pokoji nějaké netradiční prvky, zvažte použití tematické tapety, malby nebo výzdoby inspirované nějakým oblíbeným pohádkovým světem. Inspirovat se můžete třeba pohádkami jako O Snu noci svatojánské nebo Paní zimou.

Použijte řešení pro úložné prostory

Úložné prostory mohou být velmi užitečné, i když mají malou princeznu. Řešení, jako jsou vysoké skříně, úložné boxy a poličky, mohou pomoci udržet pokoj uklizený.

Udělejte z pokojíčku kreativní prostor

Neváhejte pokojíček vaší princezny proměnit v kreativní prostor. Umělecké projekty, kreativní hry nebo dokonce koutek ke čtení, může pomoci rozvíjet vaše dítě a zlepšit jeho schopnosti.

Použijte dekorativní polštáře a deky

Můžete místo dekorativních doplňků zvolit dekorativní polštáře a deky, které skvěle doplní interiér. Tyto prvky mohou být v krásných princeznovských tématech, které přinesou do pokoje trochu magie.

Oslovte nezávislé umělce

Pokud hledáte unikátní a netradiční dekorativní prvky, zvažte oslovit nezávislé umělce. Ti vám mohou nabídnout různé malby, umělecké kousky nebo výtvarné dílo, které vám pomohou transformovat pokoj vaší princezny.

Použijte rozsvěcovače a osvětlení

Dobře umístěné rozsvěcovače a osvětlení mohou zvláštní alespoň v noci poskytnout nádherné světelné efekty a doplnit celkový vzhled pokoje vaší malé princezny.

Závěr

Doufáme, že tyto tipy vám pomohou zařídit dětský pokoj pro vaši malou princeznu tak, aby se v něm cítila jako v pohádce. Pokud se v pokoji použijete některé tipy, nezapomeňte nás kontaktovat a s důvěrou nás doporučit dalším rodičům.

Tento text byl vytvořen s podporou portálu socialpoint.cz

Publikováno
V rubrikách Itema