Pudrově růžový květináč Cementum Orbis M 28 cm – krása pro zahradu


Zaujme již na první pohled

Stylový květináč CEMENTUM ORBIS zaujme již na první pohled. Jeho pudrově růžová barva v kombinaci s hladkým designem je skvělým doplňkem pro vaši zahradu či terasu.

Vyroben z recyklovaného kameniva

Celý korpus je vyroben z recyklovaného kameniva, což květináči dodává atraktivitu a odolnost vůči povětrnostním podmínkám, díky čemuž je květináč možné umístit na vaší zahradě či terasu bez ohledu na počasí. Každý kus je originál.

Unikátní vzhled do interiéru i exteriéru

Vneste do vašeho interiéru či exteriéru jedinečný vzhled s květináči z řady ORBIS. Pudrově růžová barva se skvěle hodí jako dekorace jak do moderních, tak klasických prostor.

Vlivem různorodého materiálu mohou nastat mírné barevné odchylky či prasklinky

Je nutné zdůraznit, že vlivem různorodého materiálu mohou nastat mírné barevné odchylky či prasklinky, což ovšem dodává každému květináči z řady ORBIS neopakovatelný charakter a originálnost.

Ekologické řešení pro váš interiér i exteriér

Envirovmentálně šetrné betonové květináče jsou vyrobeny ze 100 % recyklovaného kameniva, který se získává z demolice a rekonstrukcí objektů a nahrazují přírodní kamenivo. Tento postup je šetrný vůči životnímu prostředí, a tak neváhejte a pořiďte si svůj květináč Cementum Orbis M 28 cm.

Přejděte na stránku https://www.nabytekhned.cz/produkt/pudrove-ruzovy-zahradni-kvetinac-cementum-orbis-m-28-cm pro více informací a koupě tohoto krásného květináče.

Publikováno
V rubrikách Itema