Krášlíme interiér s dekoračním polštářem Essenza 22/50 cm

Interiér v našem domě neodmyslitelně patří k naší každodenní rutině. Zde trávíme většinu svého času a snažíme se ho designovat co nejefektivněji. Jedním z prvků, který nám může pomoci povznést vzhled interiéru, jsou dekorační polštáře. Dnes se podíváme na značku Essenza a jejího dekorační polštář 22/50 cm.

Essenza dekorační polštář

Essenza DEKORAČNÍ POLŠTÁŘ, 22/50 cm – TMAVĚ MODRÁ – 22X50 CM – ZA KS

Tento dekorační polštář s rozměry 22/50 cm nás může především zaujmout svým designem. Tma-vě modrá barva a jemné textury na polštáři vytváří vynikající dojem. Barevný kontrast polštáře se dobře hodí na šedé nebo světlejší pozadí.

Jak už jsme si řekli, design polštáře je jeho hlavním prvkem, ale nejedná se jen o zevnějšek. Polštář je vyroben ze 100% bavlny a přichází v kompletu s vnitřním polštářem. Takže nemusíte řešit, kde koupit polštářové vložky.

Polštář má také skvělou vlastnost, kterou oceníte ve chvíli, kdy ho budete chtít mít všude – je snadno přenosný. Díky rozměru 22/50 cm a nízké váze se s ním můžete snadno pohybovat po celém bytě. Věříme, že když si polštář pořídíte, brzy si zvyknete a bude vás doprovázet při práci, odpočinku a relaxaci.

Pokud Vás tento dekorační polštář zaujal a chcete si ho pořídit, můžete ho zakoupit na stránkách Nábytkulevněji.cz. Tam si můžete vybrat i jiné barvy této kolekce a polštáře různého rozměru.

Přejeme Vám spoustu zábavy s designováním Vašeho interiéru!

Publikováno
V rubrikách Itema