Rohová sedací souprava BRETAN v pravém provedení Poco 07

Rohová sedací souprava BRETAN je moderní květinou v obývacím pokoji. V nabídce najdete celkem pět různých rozměrů, takže si můžete vybrat přesně tu velikost, kterou potřebujete. Přitom však vždy získáte skvělý design a maximální pohodlí, jaké si jen dokážete přát.

Provedení Poco 07

Tento článek se zaměří hlavně na provedení Poco 07.

Tato verze je v pravém provedení, takže se ideálně hodí do místnosti, kde máte pravou stěnu. Všechny části sedací soupravy jsou zároveň také kvalitně prošité, což zaručuje dlouhou životnost a odolnost produktu.

Nastavitelné zádové opěrky pro extra pohodlí

Výhodou této sedací soupravy jsou také čtyři nastavitelné zádové opěrky. Díky nim vždy najdete tu nejvhodnější polohu pro své pohodlí a relaxaci. Tato nabídka obsahuje také otoman, který poskytuje ještě větší prostor pro odpočinek.

Navíc má tato sedací souprava skvělou funkci, kdy se během chvilky dají vyjmout polštáře z opěrek a mohou být snadno otáčeny do směru, který potřebujete.

Jednoduchá údržba

Rohová sedací souprava BRETAN má také velmi jednoduchou údržbu. K potahu se budete moci snadno dostat, takže jej budete moci prát nebo vysávat s vysavačem. Materiál zaručuje, že nábytek nebude tak snadno špinavý, takže si jej budete moci pořídit i v jemných tónech.

Celou tuto sedací soupravu si můžete prohlédnout na stránkách Interierio.cz, kde najdete také další varianty a kombinace.

Závěr

Rohová sedací souprava BRETAN je vynikající volbou pro všechny, kteří chtějí pohodlný a moderní nábytek. S módním vzhledem a většími rozměry je to ideální volba pro každou moderní domácnost.

Sedací souprava BRETAN
Sedací souprava BRETAN

Publikováno
V rubrikách Itema