Béžový kovový regál s dřevěnými policemi WLL BOTAN 180 x 80 cm – ideální pro moderní interiéry!

Praktické řešení úložného prostoru nabízí regál BOTAN značky WHITE LABEL LIVING. Je vyroben z lakovaného kovu béžové barvy a jeho rozměry jsou 180 x 80 cm. Regál je ideální pro moderní interiéry.

Popis regálu BOTAN

Najdete v něm čtyři hlubší police, které ve spodní části doplňuje jedna odkládací police. Police i horní deska regálu jsou vyrobeny z tmavě hnědého MDF materiálu, zbytek regálu je tvořen lakovaným kovem béžové barvy.

Regál BOTAN je vhodný do moderních interiérů díky svému čistému a minimalistickému designu. Tmavě hnědé MDF police navíc působí velmi elegantně a poskytují dostatek úložného prostoru na skladování knih, dekorací a dalších předmětů. Béžový kov pak zajišťuje stabilitu a pevnost regálu.

Flexibilita regálu BOTAN

Rozmístěný polic kdykoliv změníte díky množství závěsných tyčí – sami tak ovlivníte, jak velký prostor mezi policemi bude.

Díky možnosti měnit polici podle svých potřeb je regál BOTAN velmi flexibilní. Můžete si tak sami určit, jak velké místo mezi policemi chcete mít a na jaké úrovni budou jednotlivé položky. To se hodí zejména v případě, kdy vám standardní vzdálenost polic nevyhovuje. Zde můžete upravit výšku polic dle vašich potřeb.

Pohodlné přesouvání regálu BOTAN

Regál můžete snadno přesouvat díky podnoži se čtyřmi kolečky. Dvě z koleček lze zablokovat – nemusíte mít tedy strach, že by se regál samovolně posunul.

Podnož se čtyřmi kolečky umožňuje snadné přesouvání regálu podle potřeby. Navíc si můžete zablokovat dva z čtyř koleček, aby se regál neposouval sám od sebe. Tato funkce se hodí zejména v případě, kdy regál umístíte na nerovnou plochu a chcete se vyhnout jeho možnému posunu.

Využití regálu BOTAN

Regál BOTAN můžete využít v mnoha různých místnostech. Doplní vaši obývací či ložnici a poslouží jako perfektní doplněk k modernímu nábytku. Díky svému neutrálnímu tónu se hodí do mnoha různých interiérů. Nenechte si ujít tuto skvělou příležitost a navštivte stránky esrom.cz, kde si regál BOTAN můžete zakoupit za skvělou cenu.

Regál BOTAN

Zdroj obrázku: esrom.cz

Publikováno
V rubrikách Itema