Saden Dávkovač mýdla – bílá varianta


Popis produktu

je kvalitní a praktický pomocník pro každou koupelnu. Produkt je vyroben z keramiky a ABS plastu, což zajistí vysokou odolnost a dlouhou životnost. Dávkovač mýdla má bílou barvu, která se skvěle hodí do každého interiéru.

Funkce dávkovače mýdla

Dávkovač mýdla umožňuje jednoduchou a čistou manipulaci s mýdlem. Není potřeba žádného otevírání kartáčovaček nebo přeplňování menších nádobek s kapalným mýdlem. Pro snadnou regulaci dávkování mýdla má tento produkt vestavěnou pumpečku s chromovou barvou a stačí pouhý stisk na vrchní část dávkovače, aby se mýdlo dostalo na ruce.

Instalace dávkovače mýdla

Instalace je velmi jednoduchá. Produkt se vloží do díry v keramické desce. Následně se do nádoby nalije mýdlo a zapojí se pumpa, kterou lze pohodlně ovládat rukou. Dávkovač mýdla je vhodný do koupelen, kuchyní či jiných místností, kde se mýdlo používá.

Specifikace produktu

  • TYP: 2158501
  • VERZE: 1700
  • BARVA: Bílá
  • MATERIÁL: Keramika/ABS plast
  • BARVA PUMPIČKY: Chrom

Výhody dávkovače mýdla

Dávkovač mýdla má několik výhod oproti klasickým variantám:

  • Méně odpadu – Dávkovač mýdla lze snadno doplnit a nevytváří zbytečný odpad z prázdných tub a obalů, tak jak bývá u kapalného mýdla v plastových obalech.
  • Čisté ruce – Dávkovač mýdla umožňuje dávkovat mýdlo bez toho, že by se s ním musely manipulovat ruce, tak jak bývá u klasického mýdla v krabici s víkem nebo u kapalného mýdla v kartáčovačce.
  • Dlouhá životnost – Dávkovač mýdla se snadno čistí, má velkou nádobu na mýdlo a vestavěnou pumpu, což vše snižuje riziko závad a zvyšuje dobu používání.

Cena a závěr

může být zakoupena za 799 Kč. Je to malá investice pro všechny, kteří chtějí mít v koupelně praktický a funkční pomocník, který zároveň bude skvěle vypadat. Pokud hledáte kvalitní dávkovač mýdla, tak vám můžeme doporučit tento produkt. Pokud jste zvědaví na více informací o produktu, navštivte stránky https://www.nabyteklevneji.cz/produkt/sadena-davkovac-mydla-bila-7.

Saden Dávkovač mýdla – bílá varianta

Ilustrační foto produktu

Publikováno
V rubrikách Itema