Designové nástěnné hodiny Karlsson 5751GR s průměrem 40 cm

Elegantní nástěnné hodiny v minimalistickém designu značky Karlsson výborně doplní interiér vaší pracovny, obývacího pokoje i ložnice.

Dobře čitelný ciferník v zeleném provedení a krytý ochranným sklem, velké arabské číslice a ručičky v stříbrném provedení doplňuje zelené kovové pouzdro.

Hodiny pohání quartzový strojek na baterii s tichým chodem. (1x AA baterie, není součástí balení)

Design a vkus

Nástěnné hodiny holandské značky Karlsson jsou kvalitní, nápadité a funkční designové doplňky, které oživí každý interiér. Pokud od hodin očekáváte design a vkus, zvolte značku Karlsson.

Značka Karlsson působí na trhu od roku 1999. Se zastoupením ve více než 80 zemích světa patří mezi nejoblíbenější a nejprodávanější značku designových hodin ve své třídě na světě.

Karlsson přichází několikrát do roka s novými modely, které pravidelně udivují svoji originalitou a neotřelostí.

Pokud hledáte moderní designové hodiny do svého interiéru, můžeme vám nabídnout právě tyto nástěnné hodiny značky Karlsson.

Klikněte zde pro více informací a možnost zakoupení.

Zakoupení nástěnných hodin Karlsson 5751GR na Naradi-cz.cz

Při nákupu nástěnných hodin Karlsson 5751GR na Naradi-cz.cz můžete mít jistotu kvalitního produktu od ověřeného prodejce.

Za skvělou cenu si můžete pořídit moderní designové hodiny, které vás nejenom upozorní na aktuální čas, ale budou také elegantním doplňkem vašeho interiéru.

Nebojte se inovovat a vybrat si moderní designové hodiny od značky Karlsson.

Karlsson 5751GR designové nástěnné hodiny

Objevte krásu designových nástěnných hodin Karlsson 5751GR a udělejte si radost barevným zeleným provedením a stříbrnými ručičkami.

Publikováno
V rubrikách Itema