Hnědá dřevěná jídelní židle DUTCHBONE Torrance – spojení elegánce a pohodlí


Hnědá dřevěná jídelní židle DUTCHBONE Torrance – spojení elegánce a pohodlí

Hnědá jídelní židle Torrance je krásné posezení tvořené poutavým spojením masivního dřeva a textilie v přírodním odstínu a vzorem rybí kosti. Tato jídelní židle elegantních linií výborně doladí interiéry s prvky vintage, v nichž podpoří celkovou atmosféru.

Toužíte-li po stylovém a maximálně pohodlném posezení, které upoutá na první pohled kvalitním provedením a jedinečným designem, je židle Torrance pro vás to pravé. Na této adrese naleznete židli v našem e-shopu: https://www.maliboo.cz/produkt/hneda-drevena-jidelni-zidle-dutchbone-torrance.

Elegantní design pro interiéry s prvky vintage

Jídelní židle Torrance atakuje smysly hned na první pohled svým elegantním designem. Tvarování čela sedáku a opěradla má charakteristický cowboyovský tvar a je inspirováno 50. lety minulého století. Hnědá barva doplňuje celkový design společně se vzorem rybí kosti na sedáku, což dává židli Torrance výrazný vintage nádech.

Dřevěné nohy židle Torrance nejsou jen jednoduchými podpěrami. Jsou spojeny v kříž a zabezpečují stabilitu celého kusu nábytku. Nohy jsou vyrobeny z kvalitního a pevného dřeva v barvě přírodního dubu, což je skvělé koncepční spojení k celkovému designu jídelní židle.

Ergonomický tvar pro maximální pohodlí

Maximální pohodlí je zajištěno nejen prožitkem z posednutí na této krásné židli, ale také ergonomickým tvarem. Tvarování sedáku a opěradla je navrženo tak, aby bylo obzvláště pohodlné a podporovalo správné držení těla. Díky tvrdosti sedáku a různému náklonu opěradla se budete cítit na této židli jako v objetí pohodlného křesla. Rovněž se rychle přizpůsobí vaší postavě a poskytne vám vynikající prostor pro pohodlné a prodloužené posezení.

Kvalitní provedení a snadná údržba

Jakmile se na židli Torrance ze sednete, budete okouzleni nejen jejím designem a pohodlím, ale také kvalitou provedení. Nejen dřevěné nohy, ale také celková konstrukce židle Torrance jsou pečlivě vyrobeny z prvotřídních materiálů, což zajišťuje rovnováhu mezi pevností a jednoduchostí celkového designu. Vysoká kvalita zpracování a použitých materiálů významně prodlužuje životnost této krásné jídelní židle.

Pro její dlouhodobou odolnost a zachování její krásy je nutné židlí Torrance se starat. Pokud chcete vydržet co nejdéle, doporučuje se ji čistit jen měkkou prachovkou bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Hnědá dřevěná jídelní židle DUTCHBONE Torrance

Je jasné, že jídelní židle Torrance je dokonale vyvážený a do detailu propracovaný kus nábytku, který se vynikajícím způsobem hodí do interiérů s prvky vintage, ale také do moderních a minimalistických interiérů. Tato židle je ideální volbou pro nadšené designové fajnšmekry i pro ty, kteří hledají kvalitní a pohodlné křeslo.

Publikováno
V rubrikách Itema