Barová židle GANDER – moderní design v hořčicové barvě s výškou sedáku 630 mm


Barová židle GANDER

Barová židle GANDER je moderní kus nábytku, který skvěle doplní Váš bar nebo kuchyň ve stylu industriálního designu. Designové křeslo v hořčicové barvě bude skvělým doplňkem pro Váš interiér. Jeho nezaměnitelný vzhled připomíná styl sedacích křesel z fighter jetů.

Výška sedáku 630 mm

Barová židle GANDER má výšku sedáku 630 mm, což ji řadí mezi vysoké barové židle. Je ideální pro stolování u barového pultu, ale také například u velké kuchyňské linky. Díky své výšce umožňuje ergonomické sezení bez zbytečného namáhání zápěstí a krku.

Lakovaná skořepina

Barová židle GANDER je vyrobená z kvalitních materiálů. Její skořepina je lakovaná, což zaručuje dlouhodobou životnost a odolnost proti vnějším vlivům, jako jsou například oděr a poškrábání, nebojí se ani vody.

Barová židle GANDER disponuje pohodlnou sedací plochou a opěrkou, ta přizpůsobí svému uživateli co nejvyšší komfort. Chytrý design s okrouhlými tvary a kvalitním polstrováním umožní i dlouhé sezení bez bolestí zad a únavy. Na spodní straně židle jsou umístěny protiskluzové podložky, které ochrání Váš podlahový materiál a zároveň zajistí tuhou a stabilní polohu.

Zahradní židle GANDER doporučujeme kombinovat s barovým stolkem ve stejném stylu a barvě na který lze snadno zakoupit i na našem eshopu.

Vyzkoušejte tuto barovou židli také v kombinaci s dalšími kousky z naší kolekce GANDER, pro dokonalý interiérový zážitek. Vyberte si stůl, lampu a další doplňky do stejného stylu a barvy.

Nakupujte naši barovou židli GANDER za speciální cenu zde: Barová židle GANDER

Barová židle GANDER
Barová židle GANDER
Barová židle GANDER

Publikováno
V rubrikách Itema