Nástěnný obraz GRAFFITI – umění na plátně o rozměrech 50 x 70 cm


Nastiňuje naše stěny novou dimenzi

Nástěnný obraz GRAFFITI je jedním z mnoha způsobů, jak naše prostředí obohatit o umělecká díla. V předchozích desetiletích se grafity stávaly jakýmsi symbolem odporu a undergroundové kultury. Dnes se ale do výzdoby a dekorace interiéru přenáší zcela nová dimenze, a právě stěna, z které jsme byli zvyklí vidět jen jednotvárnou bílou nebo světlou barvu, se stává kusem (nejen) moderního umění.

Motiv dvou zvědavých chlapců

Tento konkrétní nástěnný obraz GRAFFITI je na plátno digitálně natištěný motiv dvou zvědavých chlapců. Ti se vzdáleně podobají norským spisovatelům Anderseenu a Ibsenovi, ale věřím, že tuto analýzu nezaměníme za užitečnou informaci.

Dokonalý doplněk k modernímu bydlení

Dílo samotné je vynikající ukázkou, jak se grafici stávají nejen autory působivých zdí na zdech ulic, ale také dekorátory luxusních bytů, škol a firemních kanceláří. Jakákoli zdobená stěna se stává absolutním pokladem pro prostor, kterým okouzlí, a tento nástěnný obraz GRAFFITI není výjimkou. Je dokonalým doplňkem k modernímu bydlení, ale stejně tak k návrhu reklamních plakátů a stánků na veletrzích.

Vyjádření sebe sama

Působivá výzdoba stěn umožňuje každému, aby na daném místě vyjádřil nějakou myšlenku, nebo se prostě naladil na „frekvenci“ daného umělce. Nástěnný obraz GRAFFITI je živoucím důkazem toho, že prostor, kterým se denně pohybujeme, by neměl být nutně sterilitou a strohostí, ale by měl být realizací našich cílů a snů.

Umělecký požitek za skvělou cenu

Díky vysoké kvalitě tiskařské technologie dosahuje nástěnný obraz GRAFFITI rentability, kterou potěší i ti, kteří pro uměleckou výzdobu stěn nemají oblíbené open faucet. Za tuto cenu získáte nejen prostou stěnu, ale atmosféru, kterou lze charakterizovat jako podmanivý výjev plný napětí a záhady. Pokud ještě váháte, že grafická výzdoba stěn není pro Vás, máte šanci tuto svou stavební kancelář na jednom z paralelních světů navštívit. Zajímá Vás cena našeho zboží? Podívejte se na odkaz zde: https://www.nabytekted.cz/produkt/nastenny-obraz-graffiti-platno-50-x-70-cm.

Graffiti obraz

Vykažte se kreativitou

Kupovat stavbě vlastní konotace je skvělý pocit, to zkrátka nevyjde. A když uvidíte, jak se judikova stěna postupně mění v malířské plátno plné napětí a uměleckého ducha, budete určitě vděční, že jste si jeden z našich nástěnných obrazů GRAFFITI zakoupili. Vše, co musíte udělat, je nalepit ho na stěnu a začít tvořit kvůli vlastní spokojenosti. Vykažte se kreativitou a nechte náš nástěnný obraz GRAFFITI všem ukázat, že máte styl.

Publikováno
V rubrikách Itema