Set povlaků na polštáře Decoking Terro 40×40 modro-šedé – 2 kusy, velikost 50×50*2


Elegantní povlaky pro nový vzhled postele

Elegantní povlaky jsou vděčným pomocníkem, který vytvoří nový vzhled postele. Pokud se vám již omrzely staré povlaky, nebo chcete vytvořit nový styl vaší ložnice, pak je právě tato sada povlaků tou správnou volbou.

Pohodlný a kvalitní materiál

Materiál, který byl použit k výrobě těchto povlaků, je velmi pohodlný a kvalitní. Jedná se o 100% bavlnu, která je na dotek příjemná. Povlaky jsou velmi hladké a jednobarevné, což příjemně ladí s dalšími barvami vaší ložnice.

Öko-Tex Standard

Kvalitní materiál povlaků je důležitý, nejen z hlediska pohodlí, ale i z hlediska zdraví. Proto je tato sada povlaků vyráběná pouze ze zdravotně nezávadných materiálů a splňuje standard Öko-Tex Standard. Tímto způsobem můžete spát klidně a bez obav.

Povlaky lze snadno prát a to při teplotě 40 stupňů. Proto není třeba se obávat o to, že by povlaky ztratily v praní svou kvalitu či barvu. Povlaky jsou vyrobeny tak, aby vydržely dlouho a sloužily vám co nejlépe.

Objednejte si nyní!

Pokud chcete vytvořit nový styl vaší ložnice a přinést do ní více svěžesti a modernosti, pak se neváhejte objednat tuto sadu povlaků na polštáře Decoking Terro 40×40 modro-šedé – 2 kusy, velikost 50×50*2. Tuto sadu povlaků si můžete objednat na stránkách www.nabytekted.cz/produkt/povlaky-na-polstare-decoking-terro-40m40-modro-sede-2-kusy-velikost-50m50-2, kde najdete všechny potřebné informace k objednání. S touto sadou povlaků získáte novou energii a kvalitu spánku!

povlaky

dítě v posteli

povlaky v ložnici

Publikováno
V rubrikách Itema