Tyrkysová sametová rozkládací pohovka do tvaru U od Miuform Stylish Stan pro levý roh


Sametová hebká rozkládací pohovka Miuform Stylish Stan

Pokud toužíte po rozkládací pohovce, která nadchne se svým designem i komfortem, je ta od značky Miuform tím pravým řešením. Není totiž jen řadovou pohovkou, ale může se rozložit do tvaru U a vytvořit tak útulný kout k odpočinku. Zvláštní pozornost si zaslouží zajímavý tyrkysový odstín, který přináší do každého interiéru kapku elegance a Glamour stylu.

Tato praktická a esteticky zajímavá pohovka poskytuje při rozložení navíc pohodlný prostor na spánek pro 2 osoby. Je tedy ideální řešení pro ty, kteří hledají multifunkčnost a jednoduchost při zařizování svého interiéru.

Miuform a její závazek k životnímu prostředí

Značka Miuform je synonymem kvality a designu. Kromě toho se však značka pyšní také svým závazkem k životnímu prostředí. Ve fázi procesu návrhu zohledňuje Miuform ekologičnost přepravy a skladování, čemuž optimalizuje například rozměry produktů. Velmi důležitou rolí je také produkce produktů tak, aby se snížila produkce odpadu.

Ruční výroba pro dosažení vrcholné kvality

Aby byla dosažena naprostá spokojenost zákazníka, obsahuje pohovka mnoho prvků, které jsou ručně vyrobené. Tím se zajistí precizní zpracování a perfektní funkčnost.

Poznámka: Pohovka má delší levý roh při pohledu zepředu.

Tyrkysová sametová rozkládací pohovka do tvaru U od Miuform Stylish Stan

Závěrem

je skvělou volbou pro ty, kteří touží po perfektně vybaveném obývacím pokoji. Stejně tak by mohla být tou správnou volbou pro byty s omezeným prostorem, kde je třeba co nejúčinější a nejpraktičtější řešení nábytku.

Netřeba dodávat, že tyto produkty nejsou jen předměty k lacinému prodeji. Jsou tu pro to, aby nám svou kvalitou, designem a originálními prvky tvořily ideální charakter daného interiéru. Proto se neváhejte podívat na odkaz: https://www.crosta.cz/produkt/tyrkysova-sametova-rozkladaci-pohovka-do-u-miuform-stylish-stan-levy-roh a objednat si svou vysněnou pohovku do tvaru U.

Publikováno
V rubrikách Itema