Nabízena nová nízká umyvadlová baterie Mexen Rumba One v elegantní grafitové barvě

Elegantní umyvadlová baterie Mexen Rumba One je vyrobena z mosazi s grafitovou povrchovou úpravou. Skvěle doplní interiér vaší koupelny, přičemž zachová dokonalý vzhled a estetiku celé místnosti. Součástí baterie je perlátor.

Mexen Rumba One grafitová baterie

Mosaz – záruka dlouhé životnosti

Mosaz, ze které je baterie vyrobena, vám zaručí dlouhodobou funkčnost. Otevírat a zavírat proud vody budete keramickou kartuší, stavěnou až na 500.000 cyklů. Maximální odolnost zajistí povrchová úprava, které chrání tělo baterie před korozí a znečištěním.

Mexen Rumba One grafitová baterie

Příjemný design a snadná instalace

Umývadlová baterie Mexen Rumba One má moderní design, který se bude skvěle hodit do Vaší koupelny. Díky standardizovaným rozměrům bude instalace velice jednoduchá a nevyžaduje profesionální pomoc instalatéra. Pro připojení potrubí u baterie jsou k dispozici průchodky s průměrem 1/2″.

Umývadlová baterie Mexen Rumba One je určena pro umyvadla se standardním otvorem přibližně o průměru 35 milimetrů. Délka výběžku baterie je pouze 92 mm, což dělá baterii ideální pro menší umyvadla. Celková výška baterie je 140 mm, takže se baterie snadno vejde pod zrcadlo a nebude vám bránit v pohledu na tvář.

Mexen Rumba One grafitová baterie

Výhodná cena a snadné upravení

Baterie Mexen Rumba One není jen elegantní, ale i velmi cenově dostupná. Při srovnání s konkurenčními produkty v této kategorii se jedná o velmi výhodnou volbu.

Umyvadlová baterie Mexen Rumba One je k dostání v elegantní grafitové barvě, ale pokud máte rádi větší výběr, můžete si baterii snadno upravit dle svých představ. Provedení baterie je totiž velmi jednoduché, stačí si zakoupit nové kliky a spojovací šrouby.

Koupit Mexen Rumba One grafitovou baterii na srovnavacnabytku.cz

Publikováno
V rubrikách Itema