Odkládací stolek Solid s deskou z mangového dřeva o průměru 45 cm od značky LABEL51


Odkládací stolek Solid s deskou z mangového dřeva od značky LABEL51

Industriální styl v interiéru

Odkládací stolky mohou být skvělým doplňkem každého interiéru. Pokud vám záleží na tom, aby váš domov působil moderně a stylově, pak byste neměli podcenit výběr správného nábytku. Odkládací stolek Solid od značky LABEL51 je skvělým příkladem toho, jak se industriální styl může perfektně zapadnout do vašeho bytu.

Odkládací stolek Solid má průměr 45 cm a jeho deska je z mangového dřeva. Tento stůl se hodí do každé místnosti – bude se skvěle vyjímat v obývacím pokoji, ale můžete ho použít i jako noční stolek vedle postele. Pokud hledáte praktický nábytek s moderním designem, tak je Solid tou správnou volbou.

Poznámka: Dřevěná deska z mangového dřeva je nahrubo opracovaná v industriálním duchu a proto nemusí být její povrch vždy dokonale rovný a hladký.

O značce LABEL51

Značka LABEL51 byla založena roku 2012. Jde o holandského výrobce nábytku, osvětlení a dekorací, který nabízí stylové kolekce plné unikátních a autentických produktů, které svým moderním, přesto však nestárnoucím designem, ozdobí každý interiér. Jsou to produkty vyráběné s citem pro detail a zkrátka se na ně nezapomene.

O materiálu: Mangovník je známý spíše pro své plody, ale i jeho velmi cenné dřevo je hodno obdivu. Existuje v široké paletě barev, je příjemně hřejivé, udržitelné a ekologické. Na mnoho plantážích je totiž mangovník pro své dřevo využit až ve chvíli, kdy přestane produkovat plody. Nic z něj tedy nepřijde na zmar. Na světě existuje až 70 druhů tohoto stromu, který je například pro hinduisty posvátným.

Harmonický celek s kontrastem

Chladný kov skvěle doplňuje hřejivě organickou texturu dřeva a vzniká tak harmonicky působící celek. Stejně tak tomu je i u tohoto stolku. Odkládací stůl Solid s deskou z mangového dřeva má totiž kovový rám, který dodává celkovému vzhledu kontrast. Pokud máte rádi zajímavé kombinace, tak je tento stůl tou správnou volbou pro vás.

Odkládací stolek Solid s deskou z mangového dřeva od značky LABEL51 je skvělým společníkem při odpolední kávě či skleničce vína. Může být také praktickým pomocníkem při čtení knihy nebo sledování televize. Pokud jste se rozhodli pro tento stůl, můžete si ho zakoupit na stránkách Atcomplet.

Odkládací stolek Solid s deskou z mangového dřeva

Pokud chcete mít doma nábytek, který vypadá moderně a stylově, tak je odkládací stůl Solid tou správnou volbou. Jde o harmonicky působící celek s kontrastem – a všechno to díky kombinaci kovu a mangového dřeva. Pokud si tento stůl pořídíte, tak určitě nebudete litovat.

Publikováno
V rubrikách Itema