Designová sedací souprava GRAYSON v báječné barvě Nube 20 pro pravé postavení


Úvod

Moderní, nadprůměrně komfortní sedací souprava GRAYSON. Pokud hledáte sedací soupravu, která je nejen komfortní, ale také designově přitažlivá, tak byste měli věnovat pozornost sedací soupravě GRAYSON. A proč právě tuto? Protože GRAYSON je sedací souprava, která se hodí pro každý moderní prostor a nabízí nadstandardní pohodlí, jelikož se jedná o místo určené pro odpočinek a relaxaci po dlouhém dni.

Barva Nube 20

Báječná barva Nube 20 je jeden z mnoha důvodů, proč byste měli zvážit právě sedací soupravu GRAYSON. Tento odstín šedé namíchaný s lehkým odstínem béžové, působí velmi elegantně a díky své jemnosti a uklidňujícím tónům vytváří příjemnou atmosféru. Protože je sedací souprava tím prvkem, který dominuje v obývacím pokoji, je důležité zvolit takovou barvu, která se hodí k ostatním prvkům interiéru. S odstínem Nube 20 to bude snadné a přirozené.

Obrázek obývacího pokoje s sedací soupravou GRAYSON v barvě Nube 20

Komfort

Komfort je dalším faktorem, který by měl hrát roli při výběru sedací soupravy. GRAYSON nabízí nadprůměrnou úroveň pohodlí – a to díky svým kulatým tvarům, dostatečné hloubce sedu a širokým opěrám. Sedák i opěry jsou plněny elastickou polyuretanovou pěnou, což umožňuje, aby se sedací souprava přizpůsobila tvaru těla a dokázala poskytnout tak maximální komfort.

Rohová sedací souprava

Rohová sedací souprava je praktickým řešením pro každý obývací pokoj. Kromě toho, že využívá rohového prostoru, nabízí také více sedacích míst. Tato sedací souprava má pravé provedení, ale stejně tak ji lze pořídit i v levém provedení.

Obrázek obývacího pokoje se sedací soupravou GRAYSON v báječné barvě Nube 20

Závěr

– pokud hledáte středobod vašeho obývacího pokoje, kde se budete cítit dobře a těšit se z pohodlí každodenního života, pak GRAYSON je pro vás tou pravou volbou. S jejím elegantním designem, komfortem a praktičností se budete cítit jako doma.

Přejít na srovnání cen

GRAYSON – srovnání cen

Publikováno
V rubrikách Itema