Stylový talíř Bloomingville Kendra s šedým keramickým povrchem – rozměry 20 cm

Keramický talíř Bloomingville Kendra skvěle doplní ostatní nádobí ze série Kendra. S tímto stylovým kouskem si svou svačinu nebo dezert užijete ještě o kus více. Povrch talíře je opatřen zajímavou glazurou. Nenajdete na něm jednu celistvou barvu – vypadá, jako by byl pokryt drobnými tečkami. Díky lehce zvýšenému okraji vám z talíře jen tak něco neupadne.

Stylový talíř Bloomingville Kendra s šedým keramickým povrchem

Perfektní doplněk k vašemu nádobí

Keramický talíř Bloomingville Kendra není jen nádherná dekorace, ale také praktický a funkční předmět. Určitě si ho oblíbíte pro jeho kvalitu a jedinečný vzhled. Je proveden ze skvěle zpracované keramiky, takže při jeho používání se nemusíte bát, že by se snadno poškrábal nebo rozlámal. Keramický povrch mu dává na odolnosti a snadné údržbě. Stačí jen šetrně otřít vlhkým hadříkem a můžete talíř opět použít.

Několik rad na závěr

Keramický talíř Bloomingville Kendra se hodí na každou příležitost, ať už si chcete užít večeři se svými nejbližšími nebo si dopřát svačinu jen tak sami. Talíř propůjčí vašemu jídlu speciální šmrnc a stane se tím neoddělitelnou součástí vašeho jídelního stolu. Jestliže jste milovníkem kvality a zvláštní estetiky, tento talíř je pro vás to pravé.

Publikováno
V rubrikách Itema