Bílý dřevěný truhlík na květiny o velikosti 44 cm

Pěstování rostlin na zahradě, terase či balkóně

Dřevěný truhlík v bílém provedení o délce 44 cm je skvělým pomocníkem při pěstování rostlin na zahradě, terase nebo balkóně. Díky jeho líbivému vzhledu ozvláštní každé okno či balkón. S rozměry 44 x 22 x 17 cm nabídne dostatečný prostor pro pěstování různých rostlin.

Technické údaje:

Rozměr: 44 x 22 x 17 cm

Barva: Bílá

Materiál: Borovice

Hmotnost: 2 kg

Rozměr kartonu: 44 x 22 x 17 cm

Obsah balení:

  • 1 x bílý truhlík

Tento krásný bílý truhlík na květiny je vyroben z borovice, což je kvalitní a odolný materiál, který snese i náročnější podmínky. Je tedy ideální volbou pro všechny, kdo chtějí mít své květiny v bezpečí a zároveň s vkusným designem. Vytvoříte si díky tomu skvělý květinový záhon přímo u vašeho domu a těšit se budete z krásného zpěvu ptáků, kteří svou přítomnost potěší nejen vás, ale i vaše návštěvníky.

Bílý nátěr truhlíku na květiny působí svěže a krásně ladí s různými druhy květin. Proto můžete s klidem vybírat mezi různými druhy, které budou vypadat skvěle právě v tomto bílém truhlíku na květiny. Rozměry truhlíku jsou 44 x 22 x 17 cm, což vám nabídne dostatek místa pro zasazení svých květin.

Jestliže hledáte kvalitní a krásný truhlík na květiny, abyste si zpříjemnili svůj pobyt na zahradě či terase, tak je tento bílý dřevěný truhlík na květiny tou správnou volbou pro vás. Objednejte si ho ještě dnes a těšte se na dokonalou krásu, kterou si užijete každý den.

Klikni sem a objednej si bílý dřevěný truhlík na květiny o velikosti 44 cm

Bílý dřevěný truhlík na květiny

Publikováno
V rubrikách Itema