Policový botník QUINCY 14 – ideální řešení pro uspořádání obuvi

Policový botník QUINCY 14 je praktickým dřevěným botníkem s čtyřmi kovovými rošty. Je ideálním řešením pro uspořádání obuvi a díky svým rozměrům má výbornou ložnou plochu na uložení bot. Navíc se botník vejde do menších předsíní, takže ho můžete umístit téměř kamkoliv.

Tento praktický botník si můžete zakoupit na stránkách ISOLUND.

Kostra botníku

Botník QUINCY 14 má kostru z masivního kaučukovníkového dřeva v přírodním odstínu, lakovanou transparentním lakem. To zaručuje vysokou odolnost botníku proti vnějším vlivům, a zároveň mu dává přirozený vzhled, který se hodí do každé předsíně.

Rošty

Rošty botníku jsou z kovových chromovaných trubek o průměru 12 mm. Tento materiál zajišťuje pevnost a stabilitu celé konstrukce a také umožňuje snadné čištění botníku.

Nosnost polic

Každá policová deska botníku má nosnost až 4 kg. To znamená, že do botníku můžete vložit i ty nejtěžší zimní boty a botník se stále bude držet pevně.

Barva a rozměry

Botník je v barvě chrom/bílá a jeho rozměry jsou šířka 81 cm, hloubka 30 cm a výška 73 cm. Botník se dodává v demontu, ale díky přiloženému návodu na montáž ho jednoduše složíte dohromady během několika minut.

Policový botník QUINCY 14

Zbavte se rozházených bot a pořiďte si praktický botník QUINCY 14, který vám výrazně usnadní uspořádání vaší obuvi. Navíc si můžete být jistí, že se botník hodí do každé předsíně a vydrží vám mnoho let.

Publikováno
V rubrikách Itema