Taburet výšky 80 cm pro pohodlné sezení a praktické uskladnění


Pokud hledáte praktický kousek nábytku, který vám poslouží jako pohodlné sezení a navíc nabídne úložný prostor, je taburet 80 cm právě pro vás. Tomuto nábytku neodoláte, a to nejen díky jeho využitelnosti, ale také díky jeho designu.

Výborná kvalita

Taburet je vyroben z kaučukovníku, čímž je zajištěna kvalita a pevnost, takže se nebojte se na něj posadit i s větší váhou. Stejně tak se díky tomuto materiálu snadno udržuje a neztrácí své vlastnosti ani po řadu let používání.

Vkusný design

Celkové rozměry taburetu jsou 80 x 40 cm a výška dosahuje 40 cm. To vám poskytuje dostatek místa pro sezení a uložení dokonce i větších předmětů. Kromě toho je na taburetu v přední části umístěn motiv Eifelovky, který dodá taburetu neodolatelný šarm a výjimečnost.

Pokud vás taburet zaujal, neváhejte a navštivte stránky našeho e-shopu. V naší nabídce najdete právě tento model, který vám zaručí pohodlné sezení a praktické uskladnění.

Objednávku můžete provést přímo na stránkách www.skvelynabytek.cz/produkt/taburet-80-cm-2.

Taburet

Taburet 80 cm je ideálním řešením pro každou domácnost, která potřebuje praktický nábytek, který vypadá skvěle a zároveň poskytuje spoustu možností k využití. Objednejte si ho ještě dnes a užijte si pohodlné sezení s nádechem francouzské romantiky.

Publikováno
V rubrikách Itema