Zahradní pohovka HATKUS černá antracit – skvělá volba pro relaxaci venku!

Zahradní pohovka je ideální volbou pro pohodlnou relaxaci venku. S pohodlným sezením a bohatým polstrováním s odolnou tkaninou můžete odpočívat, číst knihu na zahradě nebo terase nebo si jen poseďte s rodinou. Pokud hledáte něco, co vám dokonale uspokojí vaše potřeby zahrady nebo terasy, tak si jistě oblíbíte naši černou antracitovou zahradní pohovku HATKUS.

Pohodlná pohovka pro dva

Zahradní pohovka pro dva je vyrobena z kovového pevného rámu s lepenými lamelami pro pohodlné sezení. Všechen materiál je odolný vůči povětrnostním vlivům, takže si můžete být jisti, že si ji užijete po dlouhou dobu. Ošetření práškovým lakováním zaručuje, že všechny kovové části budou vám dlouho sloužit.

Odpočiňte si v pohodlné pohovce, která se stane vaším ideálním místem pro odpočinek a relaxaci. Široká zahradní pohovka je 150 cm široká a má výšku 95 cm a hloubku 76 cm. To znamená, že vás dokonale obejme a vy si užijete dokonalý odpočinek.

Zahradní pohovka HATKUS – detaily

Zahradní pohovka HATKUS má kovový rám, který zajišťuje nejen pevnost, ale také dlouhou životnost pohovky. Tento kovový rám je ošetřen práškovým lakováním pro dodatečnou odolnost proti povětrnostním vlivům. Jde o dokonalou ochranu proti korozím.

Pohovka je naplněna měkkým polstrováním a má odolnou tkaninu. Kombinace těchto dvou materiálů zajistí nejen pohodlí, ale také dlouhou životnost zahradní pohovky. Pokud hledáte skvělý kousek nábytku pro zahradu nebo terasu, tak je HATKUS tou pravou volbou.

Nákup zahradní pohovky HATKUS

Pokud hledáte dokonalou zahradní pohovku pro sebe a svou rodinu, nemusíte hledat dál. HATKUS je tou pravou volbou pro vás! Objednejte si ji hned dnes!

Zahradní pohovka

Relaxujte, odpočívejte nebo si jen tak užívejte pohody na zahradě s naší skvělou zahradní pohovkou HATKUS! Bude to váš nejlepší nákup pro vaši zahradu nebo terasu!

Publikováno
V rubrikách Itema