Černá komoda v dubovém dekoru – praktický a stylový kousek do vašeho interiéru

Značka Hammel, která dbá na kvalitu a udržitelnost, je známá pro své kombinace moderního a skandinávského stylu. Výjimkou není ani nástěnná komoda z řady Mistral Kubus s vyjímatelnými policemi, do které se vám vejdou jak drobné dekorace, tak i věci, které zrovna nechcete nikde vystavovat. K tomu poslouží úložný prostor za dvířky v dubovém dekoru.

Stylový design

Černá barva v kombinaci s dubovým dekorem vytváří velmi moderní a stylový dojem. Tento design se hodí do každého interiéru, ať už máte moderní byt nebo venkovský dům. Díky tomuto minimalistickému stylu v komůrce ušetříte místo, zároveň však získáte další úložný prostor.

Praktické rozměry

Komoda má rozměry 169 x 89 cm, takže se do ní vejde dokonce i větší množství věcí. Pokud potřebujete více úložného prostoru, můžete si zakoupit několik těchto kusů a vytvořit si vlastní polici. Nebojte se kombinovat různé barevné varianty a vytvořit si úložný prostor podle vašich potřeb.

Komoda v dubovém dekoru

Jednoduchá montáž

Komoda se dodává v demontovaném stavu, ale montáž je velmi jednoduchá. Postupujte podle přiloženého návodu a komoda bude hotova během několika minut. Pokud byste měli s montáží nějaký problém, můžete využít rad zákaznického servisu.

Závěr

Černá komoda v dubovém dekoru od značky Hammel je praktický a stylový kousek, který se hodí do každého interiéru. Jeho rozměry vám nabídnou dostatek prostoru pro uložení vašich věcí, a to vše za velmi přijatelnou cenu. Pokud si tuto komodu zakoupíte, bude to jistě skvělá volba pro váš domek či byt.

Chcete si objednat tuto komodu? Navštivte nás na našem webu a objednejte si ji ještě dnes!

Komoda v interiéru

Publikováno
V rubrikách Itema