Šatní skříň Silk s výškou 183 cm v béžové barvě s černými detaily

Šatní skříň Silk je moderní posuvná skříň, dostupná v univerzálních barvách s béžovou strukturou na přední straně dveří. Snadno ji sladíte se svým interiérem.

Šatní skříň disponuje systémem posuvných dveří, který usnadňuje používání a nezabírá místo. Je rozdělena na dvě části, vybavená několika prostornými policemi a zrcadlem umístěným na přední straně dveří.

Šatní skříň Silk

Vlastnosti produktu

  • Vysoce kvalitní laminovaná deska o tloušťce 16 mm
  • Hrany kompletně zakončené dýhou ABS
  • Laminovaná deska odolná proti poškrábání, poškození, vlhkosti a vysoké teplotě
  • Zrcadlo
  • Hliníkové rukojeti
  • Kovové pojezdy a ložiskové válečky

Šatní skříň Silk je vyrobená z kvalitních materiálů, které zaručují dlouhou životnost nábytku. Laminovaná deska je odolná proti vnějším vlivům a dýha ABS na hranách zajišťuje dokonalou ochranu proti poškrábání a poškození. Hliníkové rukojeti jsou praktické pro snadné otevírání dveří skříně a kovové pojezdy společně s ložiskovými válečky zajistí snadnou posuvnost dveří.

Dodatečné informace

Šatní skříň Silk je zcela nový nábytek, který je dodáván v baleních pro vlastní montáž. Sada obsahuje jasný montážní návod a všechny potřebné prvky pro snadnou a rychlou montáž. Po dokončení montáže získáte moderní a praktickou skříň, která bude sloužit dlouhé roky.

Přemýšlíte o koupi nové šatní skříně? Zkuste . Tuto skvělou posuvnou skříň si můžete objednat na stránkách vybirejnabytek.cz.

Publikováno
V rubrikách Itema