Béžové nášlapy na schody pro rustikální teplo v sadě 16 ks 65×20 cm – Vitaus


Dodejte svému schodišti nejen na stylu, ale také bezpečnosti.

O obojí se totiž s lehkostí postará tato 16dílná sada stylových nášlapů na schody od značky Vitaus, které se díky kombinaci protiskluzové kožené spodní strany a oboustranné lepící pásky nikam nehnou. Ta se vespodu nachází jak na přední straně, tak i v ohybu.

Dobré vědět: Ohyb je vysoký přibližně 5 cm.

Tyto béžové nášlapy na schody jsou nejen praktické, ale také krásné. Jejich rusticita dodá Vašemu domovu na útulnosti a tepelném vzhledu. Pokud hledáte originální řešení schodiště u sebe doma, tato sada je jasnou volbou.

Nášlapy na schody Vitaus

Zároveň se s touto sadou nemusíte obávat o svou bezpečnost. Díky protiskluzové spodní straně se snadno vyhneme pádům a úrazům. Výhodou této sady nášlapů je také to, že je snadno uměnitelná a odolná vůči vodě a jiným vnějším vlivům.

Při koupi této sady nášlapů na schody značky Vitaus si můžete být jisti, že investujete do kvalitního a dlouholetého produktu. Využijete tak nejen jeho praktickou funkčnost, ale především přidanou estetickou hodnotu, kterou schodišti dodá.

Béžové nášlapy na schody Vitaus

Využijte aktuální akci a pořiďte si tuto sadu nášlapů na schody se slevou až 30%. Za tuto cenu získáte nejen produkt české kvality, ale také klid a bezpečí, které Vám bude tato sada nášlapů na schody působit.

Tak co ještě váháte? Přidejte se k mnoha spokojeným zákazníkům a vybavte svůj domov kvalitním a praktickým produktem od značky Vitaus!

Koupit tuto sadu nášlapů na schody

Publikováno
V rubrikách Itema