Bambusová zahradní pohovka Senegal s rohovým uspořádáním a stolkem – ideální relaxace v přírodě

Připravte se na nejkrásnější období roku se setem zahradní pohovky a stolkem Senegal! Tento kus nábytku je nejen krásný, ale také velmi praktický. Masivní bambusová konstrukce zajistí stabilitu a odolnost i při větší zátěži.

Komfortní posezení s polštáři pokrytými příjemnou látkou hnědo šedé barvy

Sedací polštáře, které jsou součástí setu, mají perfektní rozměry pro pohodlné posezení. Jsou vyrobeny z příjemné látky v hnědo šedé barvě, která skvěle ladí s přírodou. Polštáře lze snadno sundat a vyprat.

Příklad využití: Potřebujete servis na zahradní traktor? Nemáte dostatečný prostor na vaší stávající zahradní pohovce? Nevyužijte letní den pro posedávání v nevýhodné poloze, ale dozvězte se více o naší zahradní pohovce Senegal. Zakoupit můžete přes tento odkaz.

Doporučujeme kombinaci s více prvky z řady Senegal

Doporučujeme kombinaci více prvků z řady Senegal, se kterou skvěle doladíte vaši zahradu či terasu. K dispozici jsou různé druhy pohovek, křesel a stolků, které si můžete podle svých potřeb libovolně kombinovat.

Jak pečovat o bambusový nábytek?

Veškerý bambusový nábytek je předem ošetřen, aby se zpomalil proces stárnutí. Pro prodloužení životnosti nábytku se doporučuje ošetřit jej jednou ročně speciálním přípravkem na bambusové dřevo. Případné skvrny lze před ošetřením obrousit lehkým brusným papírem. Chraňte nábytek před deštěm a zimou plastovou fólií nebo ochranným krytem.

Pokud je to možné, je lepší, aby byl nábytek na zimu uskladněn uvnitř. Voda se do nábytku vsákne a po chvíli zanechá stopy, proto jej nikdy nenechávejte v kalužích vody. Tyto skvrny není vždy snadné odstranit. Ostatní skvrny odstraňte neutrálním mýdlem. Nepoužívejte chemikálie ani vysokotlaké čističe.

Pohodlné posezení

Pohodlné posezení na zahradě s pohovkou Senegal

Zkrátka, se zahradní pohovkou Senegal získáte krásný kousek nábytku, který dokáže zpestřit vaši zahradu či terasu i nabídnout dokonalé odpočinkové posezení.

Publikováno
V rubrikách Itema